top of page
banner 1-01.png

TRSİBER BİLİŞİM ve DANIŞMANLIK A.Ş.

HAKKIMIZDA

Yeni Nesil Danışmanlık

TRSİBER Türkiye’de özellikle KOBİ’ler ve orta büyüklükteki işletmelerin yanı sıra kamu kurumları ve kritik altyapı işleten kurumlarımızın bilgi güvenliği gereksinimlerinin karşılanmasında danışmanlık ve denetim hizmeti vermek üzere Ankara’da kuruldu.
Bilgi güvenliği alanında yeni bir yapıda ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren TRSİBER kurumsal dijitalleşme ihtiyaçlarının değerlendirilmesi ve en uygun çözümlerin üretilerek dijital dönüşüm süreçlerinin desteklenmesi konusunda müşterilerine ek değer katmaktadır.
En uygun ve en güvenli çözümleri sunmak üzere, 25 yılı aşkın kamu ve özel sektör deneyimi olan uzman kadro ile 2023 yılında kurulmuş olan TRSİBER Bilişimde ihtiyaçların doğru analiz edilmesi ve uygulanabilir ve sürdürülebilir çözümlerin üretilmesi ilkesini benimsiyoruz.
Uygun fiyat ile marka bağımsız kaliteli çözümler üretmeye odaklı çalışanlarımız müşteri memnuniyetini sağlama noktasında iyi iletişim ve kolay erişilme ilkeleri ile hizmet sunmaktadır.
Amacımız müşterilerimizin bilgi güvenliği ihtiyaçlarını etkin çözümler üreterek karşılarken, katma değer sağlamak ve tecrübelerimizi aktarmak, daha fazla müşteriye uzman kadromuzun deneyimlerinden yararlanma olanağı sunmaktır.

Vizyon ve Misyonumuz

TRSİBER Bilişim ve Danışmanlık Ülkemizin kurum ve kuruluşlarının Siber dayanıklılığına katkı sunmayı temel hedef olarak belirlemiştir.

Bu alanda deneyimli ve uzman ekibi tarafından kurumlara katma değerli risk, uyumluluk ve denetim hizmetleri sunmaktır.   

bottom of page